Październik 2006r

 

 
 

SEANSE DOPOŁUDNIOWE - na życzenie grup zorganizowanych -
prosimy zgłaszać w biurze OKF (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00)
telefonicznie - 034 / 324 60 58 , mailem : info@okf.czest.pl lub osobiście - Al.NMP 64
 
 

 

 

Układ chronologiczny w październiku

 

 

 

 

SZTUKA WOBEC ZLA
przegląd w ramach VI TRIENNALE SACRUM

 

 

    6 X
Wstęp wolny
   18.15     Otwarcie przeglądu
Wykład dr Pauliny Kwiatkowskiej:
Gra ze złem. Gry władzy i pożądania w „Pasażerce”
           

 

 

    6 X
Wstęp wolny
   18.30     PASAŻERKA A. Munk     Polska - 1963

 

 

    6 X
Wstęp wolny
   19.30     PORTRECISTA - dok. I. Dobrowolski     Polska 2005

 

 

    7 X    18.30     JABŁKA ADAMA A.T.Jensen     Dania - 2005

 

 

    8 X    18.30     DZIECKO J-P.L.Dardenne     Belgia/Fr. - 2005

 

 

    9 X    18.30     MIASTO GNIEWU P.Haggis     USA - 2005

 

 

    10 X    18.30     BRACIA S.Bier     Dania - 2004

 

 

    11 X    18.30     DOM Z PIASKU I MGŁY V.Perelman     USA - 2003

 

 

    12 X    18.30     KOMORNIK F.Falk     Polska - 2005

 

 

    6 - 12 X    16.30
20.30
    PLAC ZBAWICIELA K.Krauze,J.Kos-Krauze     Polska - 2006

 

 

 


 

 

KONKURS NA AMATORSKI FILM VIDEO:
CZĘSTOCHOWA W KADRZE

 

 

        13 X    16.30     POKAZY FILMÓW KONKURSOWYCH - (cz. I) ( wstęp wolny )        

 

 

        14 X    17.00     POKAZY FILMÓW KONKURSOWYCH - (cz. II) ( wstęp wolny )        

 

 

        15 X    17.00     FINAŁ KONKURSU ( zaproszenia )        

 

 

        16 - 19 X    17.00     POKAZY FILMÓW NAGRODZONYCH ( wstęp wolny )        

 

 

 

 

 


 

 

Przegląd w ramach IV DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

 

 

    20 X    18.30     WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI
Po projekcji panel dyskusyjny z udziałem
m.in. ks. prałata Mariana Dudy, reżysera Marka Koterskiego,
aktorki Małgorzaty Bogdańskiej, producenta Włodzimierza Otulaka
M.Koterski     Polska - 2006

 

 

    21 X    18.30     TSOTSI G.Hood     Wlk.Bryt./RPA - 2005

 

 

    22 X    18.30     SOPHIE SHOLL M.Rothemund     Niemcy - 2005

 

 

    23 X    18.30     WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA…I WIOSNA Ki-duk Kim     Korea Południowa/Niemcy - 2003

 

 

    24 X    18.30     ODESSA…ODESSA M.Boganim     Izrael/Francja - 2005

 

 

    25 X    18.30     ONO M.Szumowska     Polska - 2004

 

 

    26 X    18.30     JESTEM D.Kędzierzawska     Polska - 2005

 

 

 


 

 

FILMOWA UNIA EUROPEJSKA

 

 

    13 - 19 X
(oprócz 15 X)
   18.30     SŁONECZNE MIASTO M.Sulik     Czechy/Słow. - 2005

 

 

    13 - 19 X
(oprócz 15 i 18 X)
   20.30     KOCHANKOWIE ROKU TYGRYSA J.Bromski     Polska/Chiny - 2005

 

 

    20 - 26 X    16.30     OMAGH P.Travis     Irlandia/Wlk. Brytania - 2004

 

 

    21 - 26 X    20.30     JEDNA RĘKA NIE KLASZCZE D.Ondříček     Czechy - 2003

 

 

    27 X - 2 XI
(oprócz 1 XI)
   16.30
20.30
    ZAKOCHANY PARYŻ grupa reżyserów:
m.in.G.Van Sant
T.Tykwer,E.Coen
    Francja - 2006

 

 

    27 X - 2 XI
(oprócz 1 XI)
   18.30     KLUCZE DO DOMU G.Amelio     Wł./Fr. - 2004

 

 


 

 

Układ chronologiczny w październiku

 

 


 

 

Kasa czynna od 15.15