20 - 26.04

Po raz pierwszy w Częstochowie festiwal prezentujący kinematografię afrykańską.

XIII edycji AfryKamery patronuje hasło #BlackFilmsMatter, nawiązujące do zapoczątkowanego przez Afro-Amerykanów międzynarodowego ruchu społecznego zwalczającego dyskryminację i przemoc motywowaną rasowo. Festiwal promuje filmy afrykańskie, ale również porusza aktualne kwestie społeczno-polityczne ważne zarówno dla Afryki, jak i dla całego świata.


28.04 / 18:55

W obsadzie m.in.: Joyce DiDonato jako Kopciuszek ,Alice Coote jako książę Charmant, Stephanie Blythe jako Madame de la Haltiére.

Transmisja przedstawienia z National Theater w Londynie: 10 maja 2018 / przekaz na żywo z polskimi napisami

reż. Rufus Norris, wyk.: Rory Kinnear, Anne-Marie Duff i in.

od 20.04

Ekranizacja bestsellerowej powieści Donato Carrisi, autora "Zaklinacza". W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel  nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych...

od 20.04

Sympatyczny i spokojny dyrektor szkoły zaczyna zmieniać się nie do poznania. Przeobraża się w nieobliczalnego, działającego poza prawem i budzącego strach, psychopatę. Po jednym z ekscesów lekarze odkrywają u niego guza mózgu, który doprowadził do zmiany osobowości.

24 i 25.04

Dokument. Nieznana historia Marii Callas – fascynującej kobiety pełnej sprzeczności, spełnionej na scenie, ale szukającej wielkiego uczucia i uwięzionej w burzliwym trójkącie miłosnym.

od 27.04

2 Oscary 2018: Najlepsza aktorka: Frances Mc Dormand, Najlepszy aktor drugoplanowy: Sam Rockwell ; 7 nominacji 

Samotna matka, która straciła córkę w wyniku morderstwa, wynajmuje trzy tablice reklamowe, umieszczając na nich prowokacyjny przekaz.

od 27.04

Głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów.W tytułowej roli Rooney Mara.

od 27.04

Bardzo niepoprawna politycznie komedia o śmierci okrutnego dyktatora, która rozpoczyna szaleńczą walkę o władzę i przeżycie na najwyższych szczeblach Kremla. Dobra obsada, świetne dialogi i zabójcze żarty – to wszystko w prześmiewczym filmie producentów hitu „Nietykalni”. Ze względu na swój polityczny wydźwięk, film został zakazany na terenie całej Rosji przez Ministerstwo Kultury.

REPERTUAR
W REPERTUARZE
REZERWACJA

KASA CZYNNA OD GODZ.12.00 
W przypadku wcześniejszych seansów
kasa czynna na godzinę przed seansem

rezerwacja biletów:
tel. (34) 324-22-40

kasa@galeria.czest.pl
(rezerwacje mailowe potwierdzamy)

Prosimy o wykupienie rezerwacji
nie później niż pół godziny przed seansem

WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
KONTAKT

Al. Najświętszej Maryi Panny 64
42-200 Częstochowa
biuro : tel. (34) 324-60-58
Biuro kina nie prowadzi rezerwacji biletów.

e-mail: okf@okf.czest.pl

mapa dojazdu

WSPIERAJĄ NAS
WSPÓŁPRACUJEMY
Instytucja Zarządzająca

Miejska Galeria Sztuki
Al.NMP 64
42-217 Częstochowa

www.galeria.czest.pl


Od dnia 1 lipca 2017 w MGS obowiązuje
nowy numer rachunku bankowego

Bank Citi Handlowy

Nr: 50103011040000000093245000