akcja DAJ DOM prezentacja psów + seans
reżyseria Denis Imbert
kraj produkcji Francja
rok produkcji 2021
obsada Shanna Keil, Vincent Elbaz, Marie Gillain
bilet WSTĘP WOLNY

26 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji organizujemy po raz pierwszy "Pieski Weekend" w kinie OKF Iluzja. Na ekranie pokażemy psie historie w filmach dla młodych i dorosłych widzów. Zorganizujemy warsztaty plastyczne dla dzieci i seniorów oraz zaprezentujemy multimedialną prezentację czworonożnych podopiecznych częstochowskiego schroniska dla zwierząt. Przez cały weekend prowadzona będzie rzeczowa zbiórka, podczas której będziemy zbierać karmę dla zwierząt. Będzie także możliwość przekazania datków finansowych na rzecz schroniska – bezpośrednio lub na konto.


⏰14:45 "Daj dom!" WSTĘP WOLNY
• "Wiki i jej sekret" – projekcja filmu
• przed seansem multimedialna prezentacja psów do adopcji


Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?

Pełna czułości opowieść dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i o wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

REPERTUAR
W REPERTUARZE
REZERWACJA

 KASA CZYNNA OD GODZ.12:00

Sprzedaż internetowa :  przycisk KUP BILET w prawym, górnym rogu.

Rezerwacja : tel.34 3444011

MOJEEKINO.PL
WYSZUKIWARKA
WKRÓTCE
KONTAKT

Al. Najświętszej Maryi Panny 64
42-217 Częstochowa

mapa dojazdu

WSPIERAJĄ NAS


 

WSPÓŁPRACUJEMY
Instytucja Zarządzająca

Miejska Galeria Sztuki                     w Częstochowie
Al.NMP 64  42-217 Częstochowa
www.galeria.czest.pl