gatunek dokumentalny
reżyseria Paweł Łoziński
kraj produkcji Polska
rok produkcji 2016
bilety 10 zł

Bohaterki dokumentu to matka i córka, które łączy trudna i złożona relacja. Kobiety odbywają pięć spotkań z profesorem Bogdanem de Barbaro, wybitnym psychoterapeutą. Hania i Ewa uczą się mówić o swoich emocjach i kruszą dzielące je mury. Kluczem do zbudowania dobrej relacji okazują się słowa.

„Paweł Łoziński z wrażliwością przygląda się terapeutycznemu procesowi, by opowiedzieć o małych »drganiach duszy«, które mogą prowadzić do oczyszczenia” – pisał w recenzji filmu Bartosz Staszczyszyn.

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham wpisuje się w tzw. terapeutyczny nurt współczesnego dokumentu. W swoim poprzednim filmie Łoziński zwracał kamerę na siebie i swojego ojca. Podczas dwutygodniowej podróży samochodem rozmawiali o problemach, jakie narosły między nimi przez lata. Ale oczyszczenie relacji nie udało się. 

„Po Ojcu i synu potrzebowałem dowodu, że istnieje taki rodzaj rozmowy, która sprawia, że ludziom łatwiej jest żyć ze sobą, albo każdemu z nich łatwiej jest żyć z osobna. W Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham udało mi się taką rozmowę pokazać” – mówił reżyser w rozmowie z Culture.pl.

Film został w 2016 roku nagrodzony Srebrnym Lajkonikiem w kategorii najlepszy film dokumentalny na Krakowskim Festiwalu Filmowym.

REPERTUAR
W REPERTUARZE
REZERWACJA

 KASA CZYNNA OD GODZ.12:00

Sprzedaż internetowa :  przycisk KUP BILET w prawym, górnym rogu.

Rezerwacja : tel.34 3444011

MOJEEKINO.PL
WYSZUKIWARKA
WKRÓTCE
KONTAKT

Al. Najświętszej Maryi Panny 64
42-217 Częstochowa

mapa dojazdu

WSPIERAJĄ NAS
WSPÓŁPRACUJEMY
Instytucja Zarządzająca

Miejska Galeria Sztuki                     w Częstochowie
Al.NMP 64  42-217 Częstochowa
www.galeria.czest.pl