gatunek Animacja
kraj produkcji Polska
bilet 10 zł

Zapraszamy najmłodszych i ich bliskich na wsplną wyprawę do Krainy Baśni, pełnej marzeń, śmiechu i przygód. Dzięki zrekonstruowanym cyfrowo bajkom najstarsi widzowie będą mogli odkryć nową jakość obrazu i dźwięku w dobrze znanych historiach, a najmłodsi po raz pierwszy spotkają się z Gapiszonem, smokiem Barnabą i Misiem Uszatkiem.

Zestaw 2:
1. Baśń o korsarzu Palemonie  reż. J.Kotowski  Fantastyczna bajka Jana Brzechwy w oryginalnej, przyciągającej wzrok plastycznej oprawie.
Ha! Szykuje się zacięta walka. Czterech królewiczów rusza do boju z tajemniczym zaklętym okrętem, sunącym przez groźną otchłań mórz. Cztery królewny z trwogą wyruszają na spotkanie ze słynnym Palemonem, niepokonanym piratem. Kto wie, kim naprawdę jest owiany mroczną legendą korsarz?
2. Tort urodzinowy reż. M.Skrobecki   Zabawne perypetie kota, który ani w śnie, ani na jawie, nie może skosztować wymarzonego urodzinowego tortu.
3. Niezwykła podróż reż. T.Badzian   Historia dziewczynki i jej towarzyszy: pieska, misia i słonika, którzy udają się w lot nadmuchanym przez siebie balonem.
4. Koziołki na wieży reż. J.Hartwig   Legenda o dwóch koziołkach, które aby nie stać się daniem głównym na uczcie w poznańskim ratuszu, chronią się na jego wieży. W ucieczce pomaga im młody żak Marcinek.
5. Bajka o złotej rybce reż. T.Wilkosz  Uwspółcześniona bajka o rybaku i złotej rybce, film lalkowy.
6. Smok Barnaba rez. T.Wilkosz  O smoku - dziwaku, który od mięsa woli słodycze

REPERTUAR
W REPERTUARZE
REZERWACJA

 KASA CZYNNA OD 12:00

rezerwacja biletów:
tel. (34) 324-22-40

kasa@galeria.czest.pl
(rezerwacje mailowe potwierdzamy)

Prosimy o wykupienie rezerwacji
nie później niż pół godziny przed seansem

WYSZUKIWARKA
KONTAKT

Al. Najświętszej Maryi Panny 64
42-217 Częstochowa

mapa dojazdu

WSPIERAJĄ NAS
WSPÓŁPRACUJEMY
Instytucja Zarządzająca

Miejska Galeria Sztuki
Al.NMP 64
42-217 Częstochowa

www.galeria.czest.pl